Bizi Takip Edin:

Back To Top

MARKA STRATEJİSİ.

  • Yaratıcı pazarlama ve iletişim stratejileri: Markanızın en doğru hedef kitleye en doğru mesajla ulaşması için; en etkili mecralarda, en efektif şekilde bulunmasını sağlayacak, yaratıcı pazarlama ve iletişim stratejileri oluşturuyoruz. Rekabetteki pazarlama ve iletişim stratejilerinden ayrışarak iletişimde öne geçmenizi sağlayacak, yaratıcı pazarlama çözümleri için fikir, düşünce ve uygulamadaki çözüm ortağınız oluyoruz.
  • Marka ve kurumsal kimlik: Markanızın ruhunu en doğru şekilde yansıtacak, iletişim çalışmalarında uzun soluklu ve sürdürebilir marka sloganı, logosu, amblemi gibi öğeleri, en güncel iletişim ve pazarlama trendlerine uygun şekilde tasarlıyoruz. Bu öğelerin antetli kağıt, zarf, kartvizit, sosyal medya vb. alanlarda kullanım standartlarını belirliyor ve markanızla karşılaşılacak her noktada aynı marka/kurum kimliği ile görülmenizi sağlıyoruz. Uzun vadede hedefimiz, marka kimliği ile beraber değer artırımına katkı ve temel oluşturmak.

 

  • Medikal içerik ve danışmanlık: Sağlık iletişimi ve sağlık sektöründe gerçekleştirilecek iletişim faaliyetlerinde, medikal içerik oluşturma ve danışmanlık hizmetlerini, ekibimizde bulunan veya ihtiyaç duyulduğunda işbirliği yaptığımız spesifik konularda alanında uzman doktorlarımızla birlikte oluşturuyoruz.