Bizi Takip Edin:

Back To Top

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve STRATEJİSİ.

  • SMO danışmanlığı ve raporlaması: SMO (Social Media Optimization) çalışmalarıyla, markanızın sosyal medyada kurumsal anlamda iletişim stratejilerinize en uygun şekilde yer almasını sağlıyoruz. Aynı zamanda iletişim hedefinizi doğrultusunda istenmeyen içeriklerin temizlenmesi, sosyal medyada içerik oluşturma, sosyal medya yönetimi gibi hizmetlerin tümünü yönetip, düzenli takip ve raporlama yapıyoruz. (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin)

 

  • Remarketing uygulamaları: Marka stratejisini yalnızca Google AdWords ile ya da PPC kampanyalarında kısıtlamıyoruz. E-posta, sosyal medyada remarketing ya da arama odaklı remarketing gibi yollara başvurabiliyoruz. Her bir yöntemi, farklı hedef gruplarında kullanarak işe yaramasını sağlıyoruz. (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin)

 

  • Sosyal medyada reklam alanı satın alma ve yönetimi: Sosyal medyada doğru hedef kitlelere ulaşılmasını sağlayacak şekilde sponsorlu reklam, Youtube ad gibi reklam alanlarının kullanılması için doğru medya stratejileri oluşturuyor ve buna uygun sosyal medya satın alma hizmetleri sunuyoruz. Bütçeniz doğrultusunda, en yüksek sayıda reklam görünürlüğünü hedefliyoruz. Reklamınızın video görünüm maliyeti (gerçek CPV), bir sonraki sıralama reklamının CPV teklifinin / bid’in hemen üstünde olmasını hedefleyecek şekilde stratejiler geliştiriyoruz.