Bizi Takip Edin:

Back To Top

YARATICI FİKİRLER/DENEYİMLER.

  • Yaratıcı konsept ve deneyimler: Markanızın iletişim stratejisi çerçevesinde rakiplerinizden ayrışmanızı ve hedef kitlenizin markanız ile olumlu bir bağ kurmasını sağlayacak, rekabette sizi daha öne taşıyacak yaratıcı çalışmalar tasarlıyoruz. Aynı zamanda hedef kitlenizin markanız ile etkileşime girdiği noktalarda, marka ile interaktif bir deneyim yaşayabileceği çözüm önerileri geliştiriyoruz. Son teknolojilerin yaratıcı ve inovatif kullanımını sağlayan bu çalışmalarla, marka ve hedef kitle arasında duygusal bir bağ kurulmasına çalışıyoruz. Yani işin özünde, markanızı hedef kitlenizin algısında bir “love mark” olmasını öngörüyoruz.

 

  • VR (Sanal Gerçeklik): Lansman / bayi / satış vb. toplantılarında, ekiplerin ve katılımcıların ilgisini çekecek, markanızla bağ kurabilecekleri VR çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

 

  • AR (Arttırılmış Gerçeklik) teknolojileri: Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, sektörünüze en uygun mecralarda en uygun şekilde kullanma alanları oluşturuyoruz. Markanızın inovatif yönünü AR teknolojileri ile destekliyoruz.