Bizi Takip Edin:

Back To Top

HAKKIMIZDA.

Tam hizmet ajansı olarak iş hacminizi büyütecek stratejiler ve pazarlama deneyimleri tasarlayıp, onların hayata geçmesini sağlıyoruz. Birlikten kuvvet doğar diyerek yola çıktık. Size, ürünlerinize, markalarınıza kreatif ve aynı zamanda sonuç odaklı destekler sunan, deneyimli, çalışkan, cesur, yenilikçi ve ileriye dönük düşünen deneyimli yol arkadaşlarıyız. Sim Kreatif ve Dijital Ajans çatısı altında tasarımı, innovasyonu, dijitali, analitiği, medikali, köklü ajans deneyimlerini, satış ve pazarlama tecrübelerini bir araya topladık.
BİZ KİMİZ? Size, ürünlerinize, markalarınıza kreatif ve aynı zamanda sonuç odaklı destekler sunan, çalışkan, cesur, yenilikçi ve ileriye dönük düşünen, deneyimli yol arkadaşlarıyız.
HEDEFİMİZ NEDİR? Kreatif ve Dijital Reklam Ajansı olarak iş ortaklarımızın, düşünce ve çözüm ortağı olmak!
NELER YAPIYORUZ? Sektörünüzdeki yenilikleri takip ederek; “ÜRÜN, HİZMET, PORTFÖY ve PROJELERİNİZ” için rakiplerinizin önüne geçerek büyümenize katkıda bulunacak fikir, görsel, iletişim stratejisi ve deneyimler tasarlıyoruz. Dijital medyada ve TV, radyo, dergi, gazete, açık hava gibi geleneksel mecralarda en efektif şekilde görünmeniz için medya stratejilerinizi belirliyor, dilerseniz medya satın alma hizmeti sunuyoruz.

NASIL YAPIYORUZ? Başlangıç noktasında, sektörünüzde ayrışma yaratacak yol haritasını sizinle belirliyoruz. Elimizdeki verileri analiz edip, değerlendirme yapıyoruz. Bu hedefe ulaşmanızı sağlayacak, pazarınıza uygun, ayrıştırıcı iletişim ve medya stratejilerini ortaya çıkarıyoruz. Hedeflediğiniz sonuca ulaşmanızda katkıda bulunacak kreatif projeler ve müşteri deneyimleri tasarlıyoruz. KPI ve numerik sonuçları analiz ederek değerlendirme yapıyoruz. Hiç yılmadan “daha da iyisini nasıl yaparız?” diye önce kendimize iyice soruyoruz; sonra bulduğumuz fikir ve önerileri sizinle paylaşıyoruz. Hep daha yaratıcı, hep daha inovatif yaklaşımları öğrenmek ve uygulamak bizim tutkumuz.

 
DEĞERLERİMİZ: Güvenilirlik, dürüstlük, ileri görüşlülük (vizyonerlik), işimize olan saygı ve tutkumuz.
Bu temel değerler işe yaklaşımımızı belirler ve aynı zamanda yol arkadaşlarımızla birlikte çalışırken, merkezimizde tutuğumuz ilkelerimizi de tanımlar.
Yol arkadaşlarımız; Abdi İbrahim, Alchemlife, Angelini İlaç, Beko, Generica, İlko, Koç Holding, Maximum Kart, Pfizer, Roche, Türkiye İş Bankası, Tofaş, TAIS, Teva, Uno, Vivasante

team-img
Hizmetlerimiz