Bizi Takip Edin:

Back To Top

DİJİTAL ÇÖZÜMLER.

  • Dijital Pazarlama: Dijital pazarlama çalışmalarınızla ilgili danışmanlık, üretim, yönetim, SEO hizmeti, medya stratejisi oluşturma ve satın alma gibi ihtiyacınız olacak tüm çözümleri bir çatı altında topluyoruz. E-ticaret, B2B ve B2C pazarlama çalışmalarının yönetimi, dijital mecraların ölçümlenmesi ve raporlama hizmetlerini ayrıca sunuyoruz.

 

  • SEO danışmanlığı ve raporlaması: SEO (Search Engine Optimization) çalışması ile arama motoru üzerinde, markanızı öne çıkartacak optimizasyon çalışmaları yapıyoruz. SEO çalışmalarını iletişim stratejileri paralelinde hazırlıyoruz. Böylece yaratıcı çalışmalar ve SEO çalışmaları birbirlerini destekleyerek, hem markanızı hem de iletişim faaliyetlerinizi öne çıkartıyoruz.

 

  • Remarketing:Javascript kodundan oluşmuş cookie bazlı teknoloji kullanıyoruz. Remarketing çalışmalarında, reklamınızın tekrar gösterilmesi ve genellikle siteye geri dönerek satın almayı veya tekrar izlenme (dönüşüm) gerçekleştirmeleri hedeflenir. Remarketing ile temel olarak marka bilinirliği yaratma, reklam kampanyalarının etkisini ve satışa dönüşüm oranını artırmayı hedefliyoruz.